Главная | Регистрация | Вход | RSS                                                     Пятница, 2017.08.18, 07:09

НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ

КОМПЛЕКС

ЛІЦЕЙ-СПЕЦІАЛІЗОВАНА

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА

I-III СТУПЕНІВ №10

Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа

        Відмінники та переможці олімпіад

Результати міських олімпіад у 2015-2016 навчальному році

№ п \п Предмет Місце Клас ПІБ учня ПІБ учителя
1. Російська мова 1 9-В Бойко Тетяна Олександрівна Захаренкова Л.Л.
2. Російська мова 2 10-А Волков Кирил Іванович Багаутдінов О.М.
3. Російська мова 3 11-А Малько Юлія Андріївна Міняйло І.І.
4. Математика 3 6-А Шейєрман Володимир Сергійович Земляченко Людмила Миколаївна
5. Математика 3 8-А Артьоменков Артем Олегович Земляченко Людмила Миколаївна
6. Математика 2 11-А Єрьоменко Павло Сергійович Наркевич Тамара Анатоліївна
7. Біологія 2 11-А Французька мова Дрозд Віктор Леонідович
8. Економіка 1 11-А Єрьоменко Павло Сергійович Хмельковська Ольга Іванівна
9. Історія 3 8-В Хижняк Данило Сергійович Шейєрман Оксана Миколаївна
10. Французька мова 1 9-В Бойко Тетяна Олександрівна Шерстньова Олена Вячеславівна
11. Французька мова 2 9-В Ланчковська Катерина Геннадіївна Шерстньова Олена Вячеславівна
12. Французька мова 2 10-Б Стукало Альона Володимирівна Шерстньова Олена Вячеславівна
13. Французька мова 3 10-Б Стукало Альона Володимирівна Шерстньова Олена Вячеславівна
14. Українська мова та література 1 8-А Кострикін Назар Сергійович Федорова Інна Іванівна
15. Фізика 3 10-А Дробот Альона Олексіївна Ігнатенко Ольга Іванівна
16. Фізика 2 11-А Ігнатенко Валерія Едуардівна Ігнатенко Ольга Іванівна
17. Екологія 3 10-А Беккер Дарина Дмитрівна  Дрозд Віктор Леонідович
18. Екологія 2 11-А Бєліченко Владислав Сергійович Дрозд Віктор Леонідович
19. Хімія 2 10-А Мулик Станіслав Володимирович Бистра Альона Вікторівна
20. Хімія 3 11-А Єрьоменко Павло Сергійович Бистра Альона Вікторівна

Результати міських олімпіад у 2014-2015 навчальному році

№ п \п Предмет Місце Клас ПІБ учня ПІБ учителя
1. Російська мова 1 9-А Мулик Станіслав Багаутдінов О.М.
2. Історія 1 8-Б Аксьонова Анна Жадько О.А.
3. Математика 1 10-А Єрьоменко Павло Наркевич Т.А.
4. Фізика 1 11-Б Хорушко Михаїл Ігнатенко О.М.
5. Фізика 3 10-А Ігнатенко Валерія Ігнатенко О.М.
6. Фізика 1 9-А Дробот Альона Ігнатенко О.М.
7. Біологія 3 11-Б Захаренкова Анастасія Дрозд В.Л.
8. Біологія 2 10-Б Бєліченко Владислав Дрозд В.Л.
9. Біологія 3 9-А Дробот Альона Дрозд В.Л.
10. Біологія 2 8-А Личман Ірина Дрозд В.Л.
11. Екологія 3 10-Б Бєліченко Владислав Дрозд В.Л.
12. Хімія 1 11-Б Захаренкова Анастасія Дрозд Л.М.
13. Хімія 2 9-А Мулик Станіслав Бистра А.В.
14. Астрономія 3 11-А Гордієнко Олена Ігнатенко О.М.
15. Фрацузька мова 3 10-Б Кислов Антон Шерстньова О.В.
16. Фрацузька мова 1 10-Б Бабушкін Володимир Шерстньова О.В.
17. Англійська мова 2 11-В Єрьоменко Олена Регунов А.Г.
18. Правознавство 3 11-Б Криворучко Анастасія Жадько О.А.
19. Інформаційні технології 2 11-Б Борщевський Михайло Тройно С.А.

Результати обласних олімпіад у 2014 – 2015 н.р.

№ п/п

Предмет

 

Місце

Клас

ПІБ учня

ПІБ учителя

1.

Хімія

3

11-Б

Захаренкова Анастасія

Дрозд Л.М.

Результати міських олімпіад у 2013-2014 н.р.

Результати міських олімпіад у 2012-2013 н.р.

 

 № з/п  Предмет Місце  Клас  ПІБ учня  ПІБ учителя 
1. Українська мова та література  10-А  Крилов Антон  Мулик М.А. 
2.  Українська мова та література    2 9-А Пльонкіна Наталя  Федорова І.І.
3. Російська мова та література  8-А  Зінченко Катерина  Чернова А.В. 
4.  Російська мова та література   9-В  Білобрицька Віроніка  Захаренкова Л.Л. 
5.  Російська мова та література    10-А Чуприна Ірина  Міняйло І.І. 
6.  Російська мова та література    11-А  Дудко Дар'я  Чернова А.В. 
7.  Історія  10-А  Климаш Анастасія  Жадько О.А. 
8. Математика  9-А  Гордієнко Олена  Наркевич Т.А. 
9. Математика   10-А Пастухова Вікторія  Земляченко Л.М. 
10 Математика   2 11-А Бевз Юлія  Міщенко Н.В. 
11. Біологія  8-Б  Наумов Сергій  Дрозд В.Л. 
12.  Біологія  9-А  Максимович Валерія  Дрозд В.Л. 
13.  Біологія  10-А  Крилов Антон  Дрозд В.Л. 
 14.   Біологія  11-А  Зайчіков Андрій  Дрозд В.Л. 
15.  Хімія  9-Б  Криворучко Анастасія  Бистра О.В. 
16.  Географія  9-Б  Криворучко Анастасія  Хмельковська О.І. 
17. Астраномія  11-А  Красовський Іван  Ігнатенко О.М. 
18.  Англійська мова  8-А  Зінченко Катерина  Регунов А.Г. 
19. Англійська мова  9-Б  Пльонкіна Наталя   Регунов А.Г. 
20.  Французька мова 11-А  Дудко Дар'я  Шерстньова Олена 
21. Французька мова 2 10-Б  Жидєєва Аліна  Шерстньова Олена  
22.  Французька мова   2 10-Б  Бойко Анастасія Шерстньова Олена    
23.  Фізична культура  11-Б  Білобрицька Олена   Сугоняко О.А. 
24. Інформаційні технології  10-А  Міняйло Іван  Коркач Л.В. 
 

 

Результати
обласних олімпіад у 2010-2011 навчальному році

 

1.

 

Економіка

 

3

 

11-А

 

Дорощук Тетяна

 

Вітько О.І.

 

2.

 

Фізика

 

3

 

11-Б

 

Пименов Олексій

 

Ігнатенко О.М.

 

3.

 

Хімія

 

1

 

11-Б

 

Пименов Олексій

 

Бистра А. В.

Відмінники СЗШ № 10 за І семестр 2010-2011 н.р.

п/п

Прізвище, ім’я

Клас

 

1.

 

Волков Кирило

 

5-А

 

2.

 

Мулик Станіслав

 

5-А

 

3.

 

Руденко Алевтина

 

5-А

 

4.

 

Вітько Діана

 

5-Б

 

5.

 

Зінченко Катерина

 

6-А

 

6.

 

Могульська Марія

 

6-А

 

7.

 

Ткаченко Олена

 

6-А

 

8.

 

Цимбал Євген

 

6-А

 

9.

 

Ващенко Ірина

 

6-Б

 

10.

 

Полянський Марко

 

6-В

 

11.

 

Барташевич Валерія

 

6-В

 

12.

 

Пупченко Вікторія

 

7-А

 

13.

 

Сахно Владислав

 

7-А

 

14.

 

Бойко Аліна

 

7-Б

 

15.

 

Борщевський Михайло

 

7-Б

 

16.

 

Калашник Юлія

 

7-Б

 

17.

 

Криворучко Анастасія

 

7-Б

 

18.

 

Білобрицька Вероніка

 

7-В

 

19.

 

Бровко Дар’я

 

7-В

 

20.

 

Земськова Діана

 

8-А

 

21.

 

Климаш Анастасія

 

8-А

 

22.

 

Крилов Антон

 

8-А

 

23.

 

Пастухова Вікторія

 

8-А

 

24.

 

Жидєєва Аліна

 

8-В

 

25.

 

Бевз Юлія

 

9-А

 

26.

 

Красовський Іван

 

9-А

 

27.

 

Лі Маргарита

 

10-А

 

28.

 

Резунова Валерія

 

10-А

 

29.

 

Синенко Ксенія

 

10-А

 

30.

 

Швець Єгор

 

10-А

 

31.

 

Полянська Валерія

 

10-В

 

32.

 

Батуро Валерія

 

10-В

 

33.

 

Дорощук Тетяна

 

11-А

 

34.

 

Дроз Віталій

 

11-А

 

35.

 

Болотіна Юлія

 

11-А

 

36.

 

Бочкарьова Ілона

 

11-А

 

37.

 

Пименов Олексій

 

11-Б

 

38.

 

Піддубна Юлія

 

11-Б

 

39.

 

Таряник Вікторія

 

11-Б

 

40.

 

Таряник Вероніка

 

11-Б

 

 

 

Календар
«  Август 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
  • Все для веб-мастера
  • Программы для всех
  • Мир развлечений
  • Лучшие сайты Рунета
  • Кулинарные рецепты

  • FlyStudio© 2017
    Используются технологии uCoz