Главная | Регистрация | Вход | RSS                                                     Пятница, 2017.08.18, 07:08

НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ

КОМПЛЕКС

ЛІЦЕЙ-СПЕЦІАЛІЗОВАНА

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА

I-III СТУПЕНІВ №10

Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа

        Напрямки


І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ НАПРЯМОК:


· Загальноміські збори міської дитячої організації МДО ДІМ


· Школа міського активу


· Шкільні організаційні збори


· Школа вожатих


· Школа лідерів учнівських колективів (старости, чергові командири)


· Прес-майдан



ІІ. ГРОМАДЯНСЬКИЙ, РОДИННО-СІМЕЙНИЙ, ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНИЙ НАПРЯМКИ:



  • Заходи до Дня партизанської слави

  • Всеукраїнські молодіжні акції

  • Заходи, присвячені вшануванню пам'яті жертв голодомору 32-33 р.р.

  • Лекції, тематичні уроки, інформаційні та історичні години, учнівські конференції, присвячені видатним датам

  • Акції "Пам'ять”, "Подвір'я ветерана”, "Турбота”, "Учитель не може бути самотнім”, «Пам'ятати, відродити, зберегти», «Діти заради дітей» та ін.

  • Участь у міському фестивалі для дітей з особливими потребами "Повір у себе”

  • Патріотично-спортивна гра «Козацькими стежками»

  • Заходи до Шевченківських днів.

ІІІ. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ НАПРЯМОК:



  • Інтелектуальний марафон. Пізнавально-розважальна гра «Найрозумніший»

  • Інтелектуально-розважальна гра "Хочу все знати” (для учнів 8-11 класів)

  • Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН.

І V. ХУДОЖНЬО-ЕСТЕТИЧНИЙ НАПРЯМОК:



  • Виставка-ярмарок «Подарунки осені»

  • Конкурси малюнків

  • Виставка декоративно-вжиткового мистецтва "Знай і люби свій край”

  • Виставка пошукових загонів «Збережемо пам'ять про подвиг»

  • Перший етап (шкільний ) літературно-мистецького віча "Собори наших душ” в номінаціях: "Художня література” (поезія, проза ); "Музичне мистецтво” (академічна, популярна музика); "Образотворче мистецтво” (живопис, графіка)

  • Участь у міському конкурсі учнівської творчості «Об'єднаймося ж, брати мої» (в номінаціях «Художня література» і «Історія державотворення»)

  • Участь у міському етапі літературно-мистецького віча «Собори наших душ» в номінаціях: "Художня література” (поезія, проза); "Музичне мистецтво” (академічна, популярна музика); "Образотворче мистецтво” (живопис, графіка); в рамках якого конкурс читців, присвячений вшануванню подвигу юнаків в бою під Крутами.

  • Участь в огляді шкільних концертних програм "Моє Придніпров'я” (в рамках якого конкурс на краще виконання солістами пісень Великої Вітчизняної війни, конкурс читців творів Т.Г.Шевченка)

· Конкурс малюнків та літературних творів «Він боровся і страждав за Україну,


присвячений В. Чорноволу



  • Міський (заочний) етап щорічного конкурсу «Обдаровані діти – надія України»

  • Заходи до Державного свята Дня матері

  • Свята Перший дзвоник, Останній дзвоник, випускний вечір та ін.

  • Свято до Дня захисту дітей.

V. ТУРИСТСЬКО-КРАЄЗНАВЧИЙ НАПРЯМОК:



  • Заходи до Всесвітнього Дня туризму

  • фотоконкурс «Рідне місто моє»

  • Шкільний етап історико-географічної експедиції «Україна вишивана»

  • Туристсько-краєзнавча експедиція «Пізнай свою країну»

  • Шкільний етап Всеукраїнської експедиції «Історія міст і сіл України»

  • Навчально – тематичні екскурсії рідним краєм.


VІ. ЕКОЛОГІЧНИЙ НАПРЯМОК:



  • Конкурс "Школа - мій рідний дім” в рамках Всеукраїнського конкурсу-огляду "Галерея кімнатних рослин”(на краще шкільне подвір'я, внутрішнє озеленення, НДЗД)

  • Міський фотоконкурс «В об'єктиві натураліста»

· Конкурс «Зимовий букет» в рамках акції «Збережемо ялинку»



  • Акція «Зимуючі птахи» в рамках Всеукраїнської акції «Птахи нашого саду»

  • Конкурс юних дослідників природи «Зоряна година»

  • Фестиваль дитячої екологічної творчості «Не забувай ні на хвилину свого призначення, людино!»

· День довкілля. Акція «Чиста Україна - чиста Земля» .



  • Звітна дитяча екологічна конференція «Природа входить в наші душі»

  • Екскурсії по ЕНЦ (Галерея кімнатних рослин, живий куточок, музей хліба, кабінет акваріум істики)

VІІ. ТЕХНІЧНИЙ НАПРЯМОК:



  • Міський конкурс з технічного моделювання для учнів 1-5 класів

  • Конкурс комп'ютерного малюнку «Щедра осінь» (учні 1-4 класів)

· Змагання контурних судномоделей (для молодших школярів)



  • Змагання з авіамодельного спорту «Пташиний ринок»

  • Конкурс користувачів (word, excel) для старшокласників

  • Змагання з ракетомодельного спорту

  • Конкурс «Судномоделювання з паперу»


VІІІ. СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧИЙ НАПРЯМОК:



  • Шаховий турнір на кубок МДО ДІМ (для учнів 1-5 класів)

  • Шаховий турнір на кубок "Біла тура” (для учнів 6-8 кл.)

  • Шаховий турнір на особисту першість, присвячений Дню звільнення нашого міста та Дню Перемоги (9-11 кл.)

  • Конкурс малюнків для учнів 5-6 класів «Червоний, жовтий, зелений»

  • Конкурс малюнків для учнів 7-8 класів «Молодь за безпеку руху»

  • Змагання з кульової стрільби

  • Змагання з різних видів сорту (за окремим календарем).
Календар
«  Август 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
  • Все для веб-мастера
  • Программы для всех
  • Мир развлечений
  • Лучшие сайты Рунета
  • Кулинарные рецепты

  • FlyStudio© 2017
    Используются технологии uCoz